Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Олимпийские игры
| Обновлено 30 августа 2012, 16:39
10330
40

Зимняя Олимпиада может вызвать революцию в Карпатах + ВИДЕО

Подготовка к соревнованиям обойдется в 25 миллиардов гривен

| Обновлено 30 августа 2012, 16:39
10330
40
Зимняя Олимпиада может вызвать революцию в Карпатах + ВИДЕО

Незабутня природа, високі гори та близькість до кордонів – головні козирі українських чиновників від спорту.

На захист олімпійських надій працює і рельєф – наприклад, база «Тисовець», яка повинна стати центром міжнародних змагань, розташована на висоті тисяча метрів. За словами тренерів, це дає додаткову наснагу спортсменам і дуже підходить для проведення масштабних змагань.

«Тут територія, яка належить державі, приблизно 10 800 гектар, що дозволяє проектантам зробити найкращі проекти, зробити компактно і на найсучаснішому рівні», – каже начальник спортивної бази «Тисовець», заслужений тренер СРСР Володимир Мельников.

«Все це можливо. Якщо будували швидко футбольні стадіони, то не такі в нас складні об’єкти зимових видів спорту, щоб їх не побудувати. Якщо будуть фінансові умови – все можна зробити швидко», – говорить президент федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Зате медчастина на базі – не гірша від світових, каже керівництво. Тут реабілітували багатьох призерів олімпіади, серед пацієнтів – боксери і веслувальники, які зійшли на п’єдестал у Лондоні. Медики кажуть, для щастя не вистачає лише рентген-установки і власної лабораторії, адже до найближчої лікарні 35 кілометрів. А в іншому ідуть в ногу з часом – травми і втома спортсменів відступають під натиском лазерного обладнання, кріоустановки і душу Шарко.

Олімпійська надія обіцяє Україні не тільки медичне обладнання, а й ремонт доріг, нові траси для бобслею, лиж і санок, трампліни, ковзанки і навіть навчальний комплекс для юних спортсменів.

«Зі 120-метрового трампліна не можна навчитися стрибати, на ньому мають стрибати вже підготовлені спортсмени. Зважаючи на це, ми запропонували збудувати навчальні трампліни: 10, 20 і 40 метрів», – говорить начальник Львівського управління спорту Юрій Майборода.

Скептики кажуть, побудувати всі споруди вчасно і без потужних інвестицій – неможливо. А спортсмени нагадують про Євро-2012, яке довело, що всі труднощі переборні.

Підготовка до олімпіади коштуватиме 25 мільярдів гривень. Однак чиновники кажуть: це не витрати, а інвестиції у здоровий спосіб життя і добробут людей. Лише у туристичній галузі роботу отримають майже 100 тисяч людей. Ще півмільйона зможуть заробити в суміжних сферах.

Олена Скобало, «ФАКТИ», ICTV

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Йожеф САБО: «Мудрик своей игрой за Челси сделал антирекламу нашим игрокам»
Футбол | 25 апреля 2024, 15:58 17
Йожеф САБО: «Мудрик своей игрой за Челси сделал антирекламу нашим игрокам»

Бывший тренер сборной Украины оценил уровень некоторых украинских футболистов

Лунин удивил Реал условием, при котором он останется в команде
Футбол | 25 апреля 2024, 00:13 7
Лунин удивил Реал условием, при котором он останется в команде

Украинский вратарь хочет повышения зарплаты

Комментарии 40
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Noortik
ой йопт далеко впав: Зимова олімпіада в сочі
Baltika8
Золотые слова Юрий Бенедиктович!
В нашей стороне издавна, извечная жопа для простых людей и регионалы это не худший вариант из тех кто был в истории. Сейчас все славят князей киевской Руси, а ведь никто на своей жопе не чувствовал "методы крещения" Владимира, не платил "налоги" князю Игорю, и не отправился экзотически на тот свет, от рук его жены Ольги, за неуплату этих налогов. И так можно продолжать с властьимущими на нашей земле до 21-го века.
Я не защищаю ПР и голосовать за них не буду, просто умиляет наивность людей, считающих, что убрать регионалов и будет всем счастье. Веками нас жизнь била и ни чему не научила...
mitaidonbacc
Да хватит нас уже делить. Мы все украинцы. И во Львове и в Донецке все украинцы. Если мы разделимся, Украина перестанет существовать. А по поводу регионалов, один хрен выборы они выиграют. Потому как нету той, силы за которую будут голосовать. Королевкая с Шевой не выход))
Аппозиция вечно между собой терки устраивают, как только в парламент попадают. Уж лучше Регионалы!!!
Р.С. Это мое мнение.
dragao-juventino
black_touch — 01.09.2012 01:13
rudnyky—31.08.2012 13:57
dneprdostali—31.08.2012 13:41
Да какая олимпиады в К...
так собирайте созывы какие то ) отделяйтесь от нас к польше к своей родине !!!
Я не можу повірити,що насправді існують ідіоти,які вірять, що на Західній Україні хтось може хотіти відділитися від України і приєднатися до Польщі.Ми вже там були і більше не хочемо.Дякуємо.Ми і Бандеру любимо за те,що його ОУН починала свою діяльність зі знищення високопоставлених представників польської окупаційної влади в Західній Україні. Галичани завжди усвідомлювали себе тільки українцями і ніким більше.І завжди боролись за свою незалежну Українську державу.Почитай Франка,почитай історію України.Згадай гайдамаччину,згадай ЗУНР,згадай волинську різню сорокових років.Якби ти знав,як западенці ненавидять ляхів,тобі було б соромно за ті дурниці,що ти написав.Хто в ваші голови вклав такі ідіотські ідеї? Хто вас так зомбував? Пора вже позбутися совкових українофобських стереотипів.
dragao-juventino
black_touch — 01.09.2012 01:13
rudnyky—31.08.2012 13:57
dneprdostali—31.08.2012 13:41
Да какая олимпиады в К...
так собирайте созывы какие то ) отделяйтесь от нас к польше к своей родине !!!
Я не можу повірити,що насправді існують ідіоти,які вірять, що на Західній Україні хтось може хотіти відділитися від України і приєднатися до Польщі.Ми вже там були і більше не хочемо.Дякуємо.Ми і Бандеру любимо за те,що його ОУН починала свою діяльність зі знищення високопоставлених представників польської окупаційної влади в Західній Україні. Галичани завжди усвідомлювали себе тільки українцями і ніким більше.І завжди боролись за свою незалежну Українську державу.Почитай Франка,почитай історію України.Згадай гайдамаччину,згадай ЗУНР,згадай волинську різню сорокових років.Якби ти знав,як западенці ненавидять ляхів,тобі було б соромно за ті дурниці,що ти написав.Хто в ваші голови вклав такі ідіотські ідеї? Хто вас так зомбував? Пора вже позбутися совкових українофобських стереотипів.
alex_kor
история у всех запятнанная)
black_touch
дело не в этом )) просто кто то не хочет признавать свою запятнанную историю ))))
alex_kor
вот вся проблема в том, что все кого то хотят отделить
black_touch
ну пусть отделяются ) посмотрим )
alex_kor
не неси чушь про то, что кто-то без кого то не протянет, все прекрасно проживут, что на Западе, что на Востоке.
black_touch
так собирайте созывы какие то ) отделяйтесь от нас к польше к своей родине !!!! вы же так туда хотите что у вас прям ноги чешутся ..все бы разом туда в польшу побежали бы ..да вот только польше вы уже не нужны....!!! но от украины не отделяетесь .по двум причинам вы выгодны в курортном плане .! и по другой вы не хотите отделятся ибо без юга востока и севера украины вы и дня не протянете )
alex_kor
Регионы уже вызывают рвотный позыв.
Поднимайте пенсии, а не Олимпиады устраивайте, б.длота донецкая
pvor
==========================================================
ЧУДАК,ПРО ЯКУ ПЄЧАЛЬ ТИ ГОВОРИШ? ПЄЧАЛЬНО В ВАС КОЛИ СЕЗОН ЗАКІНЧУЄТЬСЯ...)))
rudnyky
Ти крім чвертки зранку щось кругом себе бачиш? Чому ви так не любите Захід?Тому що ми більш-менш в європі,а ви де...?
pvor
===============================================================
ШО РЖЕШ?
pvor
==============================================================
ТІЛЬКИ ПОВНИЙ ІМБІЦИЛ МОЖЕ ЩЕ РАЗ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА АНАЛІВ...
MacGyver
"Незабутня природа, високі гори...", - насмешили, это украинские-то Карпаты - высокие горы? В нормальной горной местности такие горы даже холмами не назовут ;)
dreamever
Евро еще нам выйдет боком в финансовом плане. Оно станет не каплей, а ведром воды в море гиперинфляции, вероятность которой в стране очень велика... после выборов.