1800
0

Украина выигрывает золото в стрельбе на Юношеских Играх

Павел Коростылев добывает третью награду для Украины

Другий змагальний день на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні приносить Україні третю нагороду загалом й другу золоту медаль. Її володарем став Павло Коростильов в кульовій стрільбі.

Наш спортсмен з другим результатом кваліфікувався до фіналу, набравши у сумі 582 очка. У фіналі, всі бали знімаються і все починається з початку.

Боротьба тривала до останнього пострілу, але Павло, який захопив лідерство майже на початку сесії, нікому не збирався віддавати свою перемогу. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бали, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

Срібним призером II ЮОІ став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим – француз Едоард Дортомб (178,6).

«Я дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я виборов медаль», - прокоментував чемпіон.

За словами новоспеченого чемпіона, ніяких особливих хвилювань сьогодні не було, все як завжди на тренуванні. На запитання чи заважала музика і оплески під час старту, Павло відповів: «Ні, я ні про що не думав. Намагався від всього абстрагуватись».

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсмена і тренера із золотою нагородою та подякував за те, що зуміли відстояти славну вітчизняну школу кульової стрільби.

Нагадаємо, що вчора "золото" Юнацьких Олімпійських ігор виборов наш плавець Михайло Романчук на дистанції 400м вільним стилем, а дзюдоїст Богдан Ядов стал володарем срібної медалі у ваговій категорії до 66кг.