UA:ПЕРШИЙ не має грошей на трансляції Олімпіад 2018 і 2020 років

Українські вболівальники можуть не побачити виступи українських олімпійців

Телеграф
© Телеграф

У зв’язку із недофінансуванням суспільного мовника UA:ПЕРШИЙ не зможе показати виступи української збірної під час зимової Олімпіади-2018 у Кореї та літньої Олімпіади-2020 в Японії.

Загальна сума витрат на придбання прав на трансляцію обох Ігор становить 3 мільйони доларів, з яких 600 тисяч доларів необхідно заплатити вже до кінця цього року. Окрім того, на забезпечення сигналу, облаштування студії та відправку двох знімальних груп до Кореї та Японії мовнику необхідно витрати близько 4,6 млн грн. Наразі Національна суспільна телерадіокомпанія цих грошей не має.

«Ми вже звернулись до Міністерства фінансів щодо створення окремої програми на фінансування трансляцій Олімпійських ігор 2018-2020 рр., – зазначає Інна Гребенюк, член правління НСТУ. – Наразі чекаємо на відповіді від Мінфіну. Як суспільний мовник ми хочемо, щоб українці мали змогу побачити це свято спорту на своїх екранах і, звичайно ж, мали змогу підтримати нашу збірну. Проте поки що ситуація патова. Ми не маємо коштів і в умовах колосального недофінансування не можемо нічого з цим вдіяти. Зараз ситуація повністю залежить від рішення Мінфіну підтримати цю трансляцію чи ні».

Источник — UA:ПЕРШИЙ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    deN_92
      deN_92, 12.09.2017 17:16
    +8
    В них навіть немає грошей для закупівлі нормального обладнання, щоб зображення нормальне в ефір пустити. Картинка, особливо біатлону, це взагалі привіт з 2000-их. Невже крім "Першого" виступ олімпійців більше нікому не потрібний...жесть...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 12.09.2017 17:39
    +5
    Его по моему только и смотрели когда олимпиада и евровидение шли.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 12.09.2017 17:39
    +4
    Ну и биатлон еще.
    Николай Хомяков
      Николай Хомяков, 12.09.2017 17:42
    +1
    Чому на ЧС по футболу в раші,вони гроші знайшли, а на Олімпіаду,яка буде за півроку до ЧС по футболу,ні.Дивно якось.
    shevsen
      shevsen, 12.09.2017 17:50
    +7
    Николай Хомяков, 12.09.2017 17:42
    Чому на ЧС по футболу в раші,вони гроші знайшли, а на Олімпіаду,яка буде за півроку до ЧС по футболу,ні.Дивно якось.

    Потому что рекламодатели на футболе рекламу купят дорого. А на ОИ врядли вообще купят. Или купят дешево. Это просто бизнес. Мы хотели в Европу - мы ее получили...А у государства на это денег нет...
    Bomaxi
      Bomaxi, 12.09.2017 17:55
    -1
    shevsen, 12.09.2017 17:50
    Николай Хомяков, 12.09.2017 17:42
    Чому на ЧС по футболу в раші,вони гроші знайшли, а на Олімпіаду,яка буде за півроку до ЧС по футболу,ні.Дивно якось.

    Потому что рекламодатели на футболе рекламу купят дорого. А на ОИ врядли вообще купят. Или купят дешево. Это просто бизнес. Мы хотели в Европу - мы ее получили...А у государства на это денег нет...
    Мы хотели в Европу - мы ее получили...А у государства на это денег нет... до чого тут ця фраза?
    SandroKing
      SandroKing, 12.09.2017 18:05
    +3
    shevsen, 12.09.2017 17:50
    Николай Хомяков, 12.09.2017 17:42
    Чому на ЧС по футболу в раші,вони гроші знайшли, а на Олімпіаду,яка буде за півроку до ЧС по футболу,ні.Дивно якось.

    Потому что рекламодатели на футболе рекламу купят дорого. А на ОИ врядли вообще купят. Или купят дешево. Это просто бизнес. Мы хотели в Европу - мы ее получили...А у государства на это денег нет...
    И когда мы эту Европу получили? Просто вместо одного упыря пришел другой, только этот делиться совсем не хочет. У него наследников больше, их проживание и обучение в странах Европы стоит больших денег.
    Am-Shegar
      Am-Shegar, 12.09.2017 18:15
    -6
    Не удивительно, все деньги сейчас уходят на закупку вооружения.
    ruslan17c
    ruslan17c, 12.09.2017 18:17
    -3
    Николай Хомяков, 12.09.2017 17:42
    Чому на ЧС по футболу в раші,вони гроші знайшли, а на Олімпіаду,яка буде за півроку до ЧС по футболу,ні.Дивно якось.
    ЧС теж не будуть транслювати і давно вже про це сказали..
    kturjfnktn
    kturjfnktn, 12.09.2017 18:34
    +4
    После Олимпиады - 2008 в Пекине, где игры показывали по пять минут в новостях, я поставил тарелку и теперь на 16 спортивных каналах смотрю всё, что хочу
    scouter77777
    scouter77777, 12.09.2017 18:37
    -4
    Домайданились
    Kirovograd_Da
    Kirovograd_Da, 12.09.2017 18:38
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    kturjfnktn, 12.09.2017 18:34
    После Олимпиады - 2008 в Пекине, где игры показывали по пять минут в новостях, я поставил тарелку и теперь на 16 спортивных каналах смотрю всё, что хочу
    Можно на заработки просто поехать в Белоруссию или в Россию, последний вариант получше будет, т.к. и вживую можно посмотрть
    Ivan Dudyak
      Ivan Dudyak, 12.09.2017 19:23
    0
    Николай Хомяков, 12.09.2017 17:42
    Чому на ЧС по футболу в раші,вони гроші знайшли, а на Олімпіаду,яка буде за півроку до ЧС по футболу,ні.Дивно якось.
    А хто казав, що знайшли?
    olgorl
      olgorl, 12.09.2017 19:45
    -2
    А чо там дивитись? Гопак знов у програму не включили,… а стару спортвату пущай гейцы и козломорды дывяться!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.09.2017 22:18
    0
    Так, как раньше показывали ОИ, так лучше вообще не смотреть. Особенно комментарии некоторых "спецов", ужас несусветный, такое впечатление, что человек вообще не предмете....
    killiastorm
      killiastorm, 12.09.2017 23:49
    -1
    Kirovograd_Da, 12.09.2017 18:38

    Можно на заработки просто поехать в Белоруссию или в Россию, последний вариант получше будет, т.к. и вживую можно посмотрть
    ----------------------------------------------------
    На России можна только спид заработать. Отсталая совсем территория.